Hétköznapok Európája - vetélkedő felhívás

Megújulunk! A székesfehérvári Tarsoly Ifjúságért Egyesület, számos együttműködő szervezettel közösen, „A mi Európánk” című sikeres vetélkedősorozat folytatásaként a 2018/2019. tanévben magyarországi és határon túli magyar középiskolások számára meghirdeti a „Hétköznapok Európája” című vetélkedőt.

A vetélkedő részletes felhívása  IDE kattintva megtekinthető.

Regisztrálni IDE kattintva lehet.

Az esemény fővédnöke: Dr. Navracsics Tibor, az Európai Bizottság oktatásért, kultúráért, ifjúságért és sportért felelős tagja.

Együttműködő partnereink:

- Bársony István Alapítvány - Európa Ház
- Európa Parlament Budapesti Tájékoztatási Irodája - Fehérvár Médiacentrum Kft.
- FEZEN - Fehérvári Zenei Napok (Szervező iroda) - Herczog Edit - korábbi EP képviselő
- HTBK - Honvédelem és Társadalom Baráti Kör Székesfehérvári Szervezete - Karsai Műanyagtechnika Holding Rt.
- KEMPP - Katonai Emlékpark Pákozd - Nemzeti Emlékhely - Kodolányi János Egyetem
- Krajczáros Alapítvány - Mensa HungarIQa
- MTA VEAB Politikatudományi Munkabizottsága - Szövetség a Közös Célokért - Szlovákia
- Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata - SzSzC Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája