A mi Európánk 2014 - döntő

- jó szervezés, kellemes vendéglátás
- érdekes feladatok, erős élmezőny
- finom ebéd
- ügyes zsűrik, érdekes hozzászólások
- kedves segítők
- kreatív előzetes feladatok
- megfelelően működő informatikai, technikai háttér

Habár idén utoljára szerepeltünk a versenyen, mégis élményekkel gazdagodva emlékezünk vissza.

Köszönjük, hogy kísérő tanárunk három évig segített nekünk.

bazsant

Csapatunk nagyon fontosnak tartja, hogy Magyarország az EU tagja. Úgy gondoljuk, csatlakozásunk döntően pozitív eredményre vezetett. Éppen ezért tartottuk fontosnak, hogy a Tarsoly Egyesület által megszervezett, „A mi Európánk” című versenyre benevezzünk és minden energiánkat beleadva véghezvisszük azt.

Megtiszteltetés számunkra, hogy egy több országot összefogó verseny első 15 csapataként szerepelhettünk a döntőben. A döntő mindannyiunknak nagyon tetszett.

Ezzel szeretnénk megköszönni a verseny szervezőinek ezt az eseményt.

Eutrió

A versennyel kapcsolatban fontosnak tartjuk megemlíteni, hogy amellett, hogy tudásra tettünk szert, rendkívül jó csapatépítő jellege volt az internetes feladatoknak.
Az internetes fordulók sokszínűek voltak, és mindegyikünk megtalálhatta benne saját érdeklődését. A kérdések sokszor nyakatekert, kacifántosak voltak, ami nálunk pozitívum, mivel többet kellett vele foglalkozni, aminek mi örültünk.
Talán először próbáltuk ki magunkat esszéírásban úgy, hogy versenyhelyzet volt. Jó volt saját gondolatainkat megfogalmazni.
A versenynek jó volt a hangulata és gördülékeny volt, nem voltak üresjáratok.
Összességében nem tudunk rosszat mondani erről a versenyről, mert csupa jó benyomással és élménnyel térhetünk haza.
UI: Egyetlen negatívum: a kenyér hamar elfogyott az ebédnél. :)

Karikacsapás

Kedves Versenyszervezők!

Örültünk, hogy másodszor is részt vehettünk „A mi Európánk” vetélkedőn. A tavaly megígért interaktívabb, mozgalmasabb versenyt sajnos nem tapasztaltuk.
A feladatok változatosak voltak, de szárazok, kreativitást nem igényeltek. EU-s verseny révén kevésbé voltak ahhoz kapcsolódó feladatok, inkább műveltségi vetélkedőnek neveznénk.
A szervezettséget nem éreztük minden téren megfelelőnek (pl.: feladatlapok kiosztása/beszedése)
Jó tanács: Legközelebb az internetes fordulókhoz hasonló, olyan típusú feladatokkal készüljenek a diákok számára, például: mindenki számára egyenlően megoldható feladatok, mert vannak gimnáziumok, szakközépiskolák is a versenyen.

Köszönjük, hogy itt lehettünk!

Közgés Trió

2024 Március